Про Компанію

IMPULS MARKET- це проект ТОВ "Імпульс Трейд Плюс" великого мультибрендового дистриб'ютора. Наш маркет спеціалізується на оптово-роздрібному продажі інструментів торгових марок TOPEX, NEO tools, Graphite, Verto і Top tools. Також в асортименті який ми пропонуємо є велика частина товарів які представлені на полицях торгових мереж і магазинів.

Торгові марки «Topex», «NEO tools» і «IMPULS» є лідером продажів на ринку ручного інструменту. Під цими марками продається близько 3 тисяч продуктів, що є найбільш широким пропозицією на ринку. Крім Польщі марки широко представлені в багатьох інших європейських країнах, в тому числі і Україна. До складу пропонованого асортименту товарів входить:

механічний інструмент

кріпильний інструмент

будівельний інструмент

обробний інструмент

вимірювальний інструмент

приналежності для транспортування і складування

електротехнічне та освітлювальне обладнання

засоби індивідуального захисту

Продукція торгових марок «IMPULS», «Topex» і «NEO tools» призначена як для любителів, так і для професіоналів.  

Завдяки постійно покращувати якість і привабливими цінами, до інструментів марок «IMPULS» «Topex» і «NEO tools» все частіше звертаються і професійні будівельники. Піклуючись про своїх клієнтів, фірма створила і розвиває лабораторію, в якій інструменти піддаються ретельним випробуванням на витривалість і якість.  

Дані характеристики мають велике значення для малих будівельних фірм, так як дозволяють підтримувати конкурентоспроможні ціни на послуги, що надаються, без зниження рівня безпеки та якості праці. Великою зручністю для клієнтів є доступність інструментів марок «IMPULS», «Topex» і «NEO tools».  

Наявність інструментів як в традиційних магазинах з інструментами, так і в великих мережевих супермаркетах призвело до того, що в більшості українських сімей марки «IMPULS», «Topex» і «NEO tools» стала синонімом інструменту.

Увага! Всі реалізовані нами інструменти та приладдя є оригінальними і вироблені в Польщі і Україні! Остерігайтеся підробок!