Спецпропозиції
395грн
350грн
13,94$

Клейовий пістолет TOPEX Creator 42E505 є універсальним інструментом для склеювання дрібних деталей, оформлення декоративних виробів і елементів декору. Дана модель використовується клейовий стрижень діаметром 7мм, а температура нагріву досягає 180 град С. Потужність пістолета складає 10 Вт, при короткому час, що заощадить ваш час. Корпус виконаний з міцного пластику, стійкого до нагрівання. Поверхня металевого сопла покрита ізоляційним шаром гуми, щоб уникнути опіків. Харчування походить від сіті 230В, через мережевий шнур. Пістолет оснащений теплової камерою, яка при відключенні харчування зберігає тепло протягом деякого часу. У комплекті йдуть 5 різнокольорових стержнів. Для комфортного перенесення і транспортування, в комплекті йде пластиковий кейс.

1.593грн
1.483,03грн
59,08$

Рюкзак монтерський NEO виготовлена з міцного поліестеру 600 D, що гарантує довговічну надійність торби. Рюкзак має 4 зовнішні та 18 внутрішніх кишень для інструментів, які спрощують зберігання та транспортування інструментів. Для комфорту рюкзак має профільовані шлейки і нагрудний ремінь, а також «дихаючі» наплічні накладки.

3.144грн
2.995грн
119,32$

Набір торцевих ключів 1/2"" і 1/4"" NEO складається з 110 елементів, виготовлених із високоякісної хромванадієвої сталі. До складу набору входять тріскотки 1/2"" і 1/4"". Набір містить багатий вибір насадок (розмірами від 4 до 32 мм) і викруткових наконечників (пласкі, хрестовидні, шестигранні, Torx). Комплект доповнений набором приналежностей в асортименті. Комплект продається в практичній валізці.

855грн
700грн
27,89$

Універсальний набір ручного інструмента, що складається із 73 предметів. Всі інструменти виготовлені з високоякісних матеріалів. Для зберігання й перенесення цього набору інструментів передбачений зручний пластиковий кейс. Набір інструментів TOP TOOLS 73 од. 38D500. Весь інструмент вигот

292грн
268,25грн
10,69$

Пістолет клейовий TOPEX для стрижнів діаметром 11,2 мм, потужність 200 Вт. Зручні корпус і ручка зменшують зусилля, що вкладається в працю. Корпус стійкий до нагрівання. Наконечник для прецизійного накладання клею. Видатність клею 15 г/хв. Ідеальний для приватного майстра та професійного використання, такого як кріплення килимового покриття, виробництво меблів. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE.

3.920грн
3.000грн
119,52$

Пилосос професійний GRAPHITE (арт. 59G607) з двигуном потужністю 1500 Вт, призначений для швидкого та ефективного усування сміття після робіт у майстерні. Пилосос із містким, на 30 літрів, контейнером з нержавіючої сталі дає можливість працювати як у сухих, так і в мокрих умовах. Велика сила всисання, яка становить 18 кПа, та діаметр наконечника шланга всисання 35 мм уможливлюють прибирання сміття різноманітного роду. Пилосос також має функцію видування. Окрім того, устаткування обладнане поплавковим запобіжним клапаном для роботи у мокрому режимі та зливним корком для брудної води. Великі задні коліщатка та забезпечені опора

162грн
6,45$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX, посідає три фіксатори змотування стрічки. Нейлонове покриття стрічки, що захищає шкалу від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Магнітний наконечник спрощує вимірювання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

94грн
75грн
2,99$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX. Подвійний шар лаку захищає поділку шкали від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

148,48грн
5,92$

Ножиці по металу IMPULS призначені для фігурного різання по пластику та металу з максимальною товщиною до 1,2 мм. Дана модель має лівобічний рез. Ножиці виготовлені куванням з високолегованої сталі, міцність якої за шкалою Роквелла становить 56-62 HRC. Довжина ножиць - 250 мм. Ергономічна двокомпонентна рукоятка забезпечує зручність захоплення

3.181грн
2.780грн
110,76$

Спеціальний 3-функційний перфоратор SDS-* GRAPHITE (арт. 58G858) потужністю 900 Вт, незамінний під час монтажних і демонтажних робіт. Має функцію свердлення, пневматичного вдару та підбивання, особливо зручну під час збивання тинку або керамічної плитки зі стін. Максимальна енергія вдару, яка складає 4,2 Дж, дає устаткуванню рішучу перевагу під час роботи з такими матеріалами, як бетон, цегла та камінь. Максимальна частота вдарів за номінальної швидкості обертання складає 2800 хв.??, максимальна кількість обертів під час свердлення становить 7

226грн
219,97грн
8,76$

Стяжка автоматична TOPEX є універсальною стяжкою з можливістю використання як скоба, розпірка тощо. Корисна як для професіоналів, так і дрібних ремонтно-будівельних робіт. Пістолетне руків’я, виготовлене з високоякісного пластику, профільоване для більшої зручності користування. Додатково має систему швидкого пересування, що спрощує роботу інструментом. Сертифікати TUV, GS є гарантією надійності продукту.

Дивитись все

Інтернет-магазин інструментів, будівельних і господарських товарів "Impuls Market"

Тема будівництва та ремонту близька кожному з нас, адже ці процеси - невід'ємні складові нашого затишного і комфортного життя. І те, що раніше вважалося неможливим, в наші дні стає звичним дією. Ми можемо, сидячи за комп'ютером, вигідно і легко купити всі необхідні будівельні товари в надійному Інтернет-магазині. Так, Інтернет-магазин будівельних та господарських товарів «IMPULS MARKET» (Київ, Україна) пропонує всім бажаючим дуже вигідно і зручно купити абсолютно все для бездоганного ремонту і будівництва. Наш Інтернет-магазин будівельних товарів допоможе Вам зробити процес покупки легким і приємним, адже у нас клієнти отримують:

- якісні будівельні товари;

- неймовірно низькі ціни;

- уважне ставлення до кожного клієнта;

- швидке і точне оформлення замовлення;

- оперативну доставку замовлених матеріалів.

В Інтернет-магазині будівельних товарів «IMPULS MARKET» (Київ, Україна)

Ви зможете купити багатофункціональні інструменти та матеріали для будівництва відомих європейських брендів «Topex» і «NEO tools», які відмінно зарекомендували себе на світовому і вітчизняному ринках. Жителі м Київ, а також інших міст України, вважають за краще співпрацювати саме з нашим Інтернет-магазином будівельних товарів, адже тільки у нас Ви можете на надзвичайно вигідних умовах купити високоякісну продукцію за дуже низькими цінами.

Варто зазначити, що для зручності пошуку необхідних будівельних товарів наш Інтернет-магазин пропонує диференціацію продукції в наступних областях: ручний інструмент, електроінструмент, , бензоінструмент, розхідні матеріали, електротовари , набори інструментів та ін. Кожна група будівельних товарів містить інформацію про властивості, специфіку і сфері застосування даних матеріалів. Крім того, в численному видовому розмаїтті будівельних товарів нашого Інтернет-магазину покупцям допоможуть зорієнтуватися професійні консультанти, надаючи вичерпні відповіді на всі Ваші питання.

Співпраця з Інтернет-магазином будівельних товарів «IMPULS MARKET» передбачає надзвичайно просту форму оформлення замовлення, а також гнучкі та зручні системи оплати. У свою чергу, наш Інтернет-магазин надає швидку та оперативну доставку, що дозволяє отримати замовлені будівельні товари в найкоротші терміни (в межах м Київ і всіх населених пунктів України). Отже, вибирайте і замовляйте якісні будівельні товари в нашому Інтернет-магазині, і переконайтеся, що будівництво і ремонт можуть приносити не тільки радість, а й економію!