Спецпропозиції
837грн
664,96грн
26,49$

Універсальний набір ручного інструмента, що складається із 73 предметів. Всі інструменти виготовлені з високоякісних матеріалів. Для зберігання й перенесення цього набору інструментів передбачений зручний пластиковий кейс. Набір інструментів TOP TOOLS 73 од. 38D500. Весь інструмент вигот

522,26грн
20,81$

Універсальний набір Top Tools 38D515 складається з 63-х інструментів для монтажу / демонтажу різьбових зєднань, що мають зовнішній і внутрішній профіль. Даний набір є напівпрофесійним і підійде для гаражного ремонту, а також побутового використання. У набір включена базова комплектація інструментів, яка дозволяє перекрити більшість запитів при роботі зі стандартними різьбовими зєднаннями. Два комплекти торцевих головок з квадратами

926,09грн
36,9$

Сумка рюкзак для інструменту на колесах Topex (арт. 79R449) матеріал міцний поліестер, який гарантує міцність на довгі роки. Зміцнена конструкція, посилені шви і замки. Телескопічна ручка з блокуванням і колесами полегшує транспорт важкого вмісту. Кофр з міцною ручкою. 6 внутрішніх кишень і 16 зовнішніх разом з великим основним відділом забезпечить зберігання і транспортування великої кількості інструментів

292грн
262,82грн
10,47$

Пістолет клейовий TOPEX для стрижнів діаметром 11,2 мм, потужність 200 Вт. Зручні корпус і ручка зменшують зусилля, що вкладається в працю. Корпус стійкий до нагрівання. Наконечник для прецизійного накладання клею. Видатність клею 15 г/хв. Ідеальний для приватного майстра та професійного використання, такого як кріплення килимового покриття, виробництво меблів. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE.

3.820грн
3.055,75грн
121,74$

Пилосос професійний GRAPHITE (арт. 59G607) з двигуном потужністю 1500 Вт, призначений для швидкого та ефективного усування сміття після робіт у майстерні. Пилосос із містким, на 30 літрів, контейнером з нержавіючої сталі дає можливість працювати як у сухих, так і в мокрих умовах. Велика сила всисання, яка становить 18 кПа, та діаметр наконечника шланга всисання 35 мм уможливлюють прибирання сміття різноманітного роду. Пилосос також має функцію видування. Окрім того, устаткування обладнане поплавковим запобіжним клапаном для роботи у мокрому режимі та зливним корком для брудної води. Великі задні коліщатка та забезпечені опора

158грн
113,08грн
4,51$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX, посідає три фіксатори змотування стрічки. Нейлонове покриття стрічки, що захищає шкалу від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Магнітний наконечник спрощує вимірювання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

83грн
66,27грн
2,64$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX. Подвійний шар лаку захищає поділку шкали від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

146грн
144,38грн
5,75$

Ножиці по металу IMPULS призначені для фігурного різання по пластику та металу з максимальною товщиною до 1,2 мм. Дана модель має лівобічний рез. Ножиці виготовлені куванням з високолегованої сталі, міцність якої за шкалою Роквелла становить 56-62 HRC. Довжина ножиць - 250 мм. Ергономічна двокомпонентна рукоятка забезпечує зручність захоплення

523грн
400,44грн
15,95$

Ключ розвідний трубний NEO кутий, виготовлений із міцної хромванадієвої сталі. Характеризується дуже широким діапазоном регулювання губок. Відстань між губками на 40% більша, ніж у стандартних ключах. Більш широка та звужена голівка уможливлює роботу у важкодоступних місцях. Ергономічне руків’я вкрите термопластичною гумою, стійкою до дії олив і мастил. Якість інструменту підтверджена сертифікатом TUV.

226грн
215,45грн
8,58$

Стяжка автоматична TOPEX є універсальною стяжкою з можливістю використання як скоба, розпірка тощо. Корисна як для професіоналів, так і дрібних ремонтно-будівельних робіт. Пістолетне руків’я, виготовлене з високоякісного пластику, профільоване для більшої зручності користування. Додатково має систему швидкого пересування, що спрощує роботу інструментом. Сертифікати TUV, GS є гарантією надійності продукту.

369грн
361,81грн
14,41$

Струбцина столярна TOPEX призначена, переважно, для столярних робіт. Спрощує прикріплення елементів, що обробляються, до столу та їх правильний монтаж у комплексі. Має сталеву напрямну підвищеної міцності з канавками, завдяки яким легше утримувати плече у відповідному положенні. Додатковою перевагою є пластикові накладки що захищають від шкрябання, а також дерев’яна лакована ручка ергономічної форми. Сертифікати GS, TUV і виготовлення згідно зі стандартом DIN 5117 є гарантією надійності продукту.

Дивитись все

Інтернет-магазин інструментів, будівельних і господарських товарів "Impuls Market"

Тема будівництва та ремонту близька кожному з нас, адже ці процеси - невід'ємні складові нашого затишного і комфортного життя. І те, що раніше вважалося неможливим, в наші дні стає звичним дією. Ми можемо, сидячи за комп'ютером, вигідно і легко купити всі необхідні будівельні товари в надійному Інтернет-магазині. Так, Інтернет-магазин будівельних та господарських товарів «IMPULS MARKET» (Київ, Україна) пропонує всім бажаючим дуже вигідно і зручно купити абсолютно все для бездоганного ремонту і будівництва. Наш Інтернет-магазин будівельних товарів допоможе Вам зробити процес покупки легким і приємним, адже у нас клієнти отримують:

- якісні будівельні товари;

- неймовірно низькі ціни;

- уважне ставлення до кожного клієнта;

- швидке і точне оформлення замовлення;

- оперативну доставку замовлених матеріалів.

В Інтернет-магазині будівельних товарів «IMPULS MARKET» (Київ, Україна)

Ви зможете купити багатофункціональні інструменти та матеріали для будівництва відомих європейських брендів «Topex» і «NEO tools», які відмінно зарекомендували себе на світовому і вітчизняному ринках. Жителі м Київ, а також інших міст України, вважають за краще співпрацювати саме з нашим Інтернет-магазином будівельних товарів, адже тільки у нас Ви можете на надзвичайно вигідних умовах купити високоякісну продукцію за дуже низькими цінами.

Варто зазначити, що для зручності пошуку необхідних будівельних товарів наш Інтернет-магазин пропонує диференціацію продукції в наступних областях: ручний інструмент, електроінструмент, , бензоінструмент, розхідні матеріали, електротовари , набори інструментів та ін. Кожна група будівельних товарів містить інформацію про властивості, специфіку і сфері застосування даних матеріалів. Крім того, в численному видовому розмаїтті будівельних товарів нашого Інтернет-магазину покупцям допоможуть зорієнтуватися професійні консультанти, надаючи вичерпні відповіді на всі Ваші питання.

Співпраця з Інтернет-магазином будівельних товарів «IMPULS MARKET» передбачає надзвичайно просту форму оформлення замовлення, а також гнучкі та зручні системи оплати. У свою чергу, наш Інтернет-магазин надає швидку та оперативну доставку, що дозволяє отримати замовлені будівельні товари в найкоротші терміни (в межах м Київ і всіх населених пунктів України). Отже, вибирайте і замовляйте якісні будівельні товари в нашому Інтернет-магазині, і переконайтеся, що будівництво і ремонт можуть приносити не тільки радість, а й економію!