Спецпропозиції
Під замовлення
4.678,85грн
186,41$

Пилосос Graphite призначений для швидкого та ефективного прибирання сміття після виконання робіт у майстерні. Пилосос із містким 30-літровим баком із неіржавкої сталі, слугує як для вологого, так і для сухого прибирання. Завдяки великій силі всмоктування, що дорівнює 18 кПа, і діаметру насадки шланга — 35 мм, пилосос може використовуватися для прибирання різного сміття. Пилосос із функцією видування. Крім того, пилосос оснащений поплавковим клапаном безпеки для вологого прибирання і зливною пробкою для зливання брудної води. Великі задні колеса та захищені кронштейнами передні колеса забезпечують безпечне переміщення у складних робочих умовах.

184,11грн
7,34$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX, посідає три фіксатори змотування стрічки. Нейлонове покриття стрічки, що захищає шкалу від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Магнітний наконечник спрощує вимірювання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

84грн
73,82грн
2,94$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX, посідає фіксатор змотування стрічки. Подвійний шар лаку захищає поділку шкали від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

108,87грн
4,34$

Рулетка зі сталевою стрічкою TOPEX. Подвійний шар лаку захищає поділку шкали від стирання. Амортизатор змотування стрічки забезпечує гачок від зривання. Ергономічна форма корпусу дозволяє міцно та зручно тримати рулетку у руці, натомість протиковзне покриття забезпечує комфорт і безпеку під час праці. Гарантією надійності є сертифікат MID.

Під замовлення
4.037,6грн
160,86$

Спеціальний 3-функційний перфоратор SDS-* GRAPHITE (арт. 58G858) потужністю 900 Вт, незамінний під час монтажних і демонтажних робіт. Має функцію свердлення, пневматичного вдару та підбивання, особливо зручну під час збивання тинку або керамічної плитки зі стін. Максимальна енергія вдару, яка складає 4,2 Дж, дає устаткуванню рішучу перевагу під час роботи з такими матеріалами, як бетон, цегла та камінь. Максимальна частота вдарів за номінальної швидкості обертання складає 2800 хв.??, максимальна кількість обертів під час свердлення становить 7

Під замовлення
442,04грн
17,61$

Рівень алюмінієвий тип 600 TOPEX, похибка вимірювання -*/-0,5 мм/м. Має 3 ампули, в тому регульовану, що спрощує зняття показань. Виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву. Вимірювальна поверхня додатково шліфована. Профільовані руків’я сприяють комфорту і безпеці під час праці.

Під замовлення
104,03грн
4,14$

Струбцина столярна TOPEX призначена, переважно, для столярних робіт. Спрощує прикріплення елементів, що обробляються, до столу та їх правильний монтаж у комплексі. Має сталеву напрямну підвищеної міцності з канавками, завдяки яким легше утримувати плече у відповідному положенні. Додатковою перевагою є пластикові накладки що захищають від шкрябання, а також дерев’яна лакована ручка ергономічної форми. Сертифікати GS, TUV і виготовлення згідно зі стандартом DIN 5117 є гарантією надійності продукту.

Під замовлення
117,71грн
4,69$

Струбцина столярна TOPEX призначена, переважно, для столярних робіт. Спрощує прикріплення елементів, що обробляються, до столу та їх правильний монтаж у комплексі. Має сталеву напрямну підвищеної міцності з канавками, завдяки яким легше утримувати плече у відповідному положенні. Додатковою перевагою є пластикові накладки що захищають від шкрябання, а також дерев’яна лакована ручка ергономічної форми. Сертифікати GS, TUV і виготовлення згідно зі стандартом DIN 5117 є гарантією надійності продукту.

Дивитись все

Інтернет-магазин інструментів, будівельних і господарських товарів "Impuls Market"

Тема будівництва та ремонту близька кожному з нас, адже ці процеси - невід'ємні складові нашого затишного і комфортного життя. І те, що раніше вважалося неможливим, в наші дні стає звичним дією. Ми можемо, сидячи за комп'ютером, вигідно і легко купити всі необхідні будівельні товари в надійному Інтернет-магазині. Так, Інтернет-магазин будівельних та господарських товарів «IMPULS MARKET» (Київ, Україна) пропонує всім бажаючим дуже вигідно і зручно купити абсолютно все для бездоганного ремонту і будівництва. Наш Інтернет-магазин будівельних товарів допоможе Вам зробити процес покупки легким і приємним, адже у нас клієнти отримують:

- якісні будівельні товари;

- неймовірно низькі ціни;

- уважне ставлення до кожного клієнта;

- швидке і точне оформлення замовлення;

- оперативну доставку замовлених матеріалів.

В Інтернет-магазині будівельних товарів «IMPULS MARKET» (Київ, Україна)

Ви зможете купити багатофункціональні інструменти та матеріали для будівництва відомих європейських брендів «Topex» і «NEO tools», які відмінно зарекомендували себе на світовому і вітчизняному ринках. Жителі м Київ, а також інших міст України, вважають за краще співпрацювати саме з нашим Інтернет-магазином будівельних товарів, адже тільки у нас Ви можете на надзвичайно вигідних умовах купити високоякісну продукцію за дуже низькими цінами.

Варто зазначити, що для зручності пошуку необхідних будівельних товарів наш Інтернет-магазин пропонує диференціацію продукції в наступних областях: ручний інструмент, електроінструмент, , бензоінструмент, розхідні матеріали, електротовари , набори інструментів та ін. Кожна група будівельних товарів містить інформацію про властивості, специфіку і сфері застосування даних матеріалів. Крім того, в численному видовому розмаїтті будівельних товарів нашого Інтернет-магазину покупцям допоможуть зорієнтуватися професійні консультанти, надаючи вичерпні відповіді на всі Ваші питання.

Співпраця з Інтернет-магазином будівельних товарів «IMPULS MARKET» передбачає надзвичайно просту форму оформлення замовлення, а також гнучкі та зручні системи оплати. У свою чергу, наш Інтернет-магазин надає швидку та оперативну доставку, що дозволяє отримати замовлені будівельні товари в найкоротші терміни (в межах м Київ і всіх населених пунктів України). Отже, вибирайте і замовляйте якісні будівельні товари в нашому Інтернет-магазині, і переконайтеся, що будівництво і ремонт можуть приносити не тільки радість, а й економію!